Välkommen till oss!

Vi erbjuder rikstäckande rekryterings- och bemanningstjänster med stort engagemang och personlig service.

Söker du en viss tjänst eller har frågor relaterade till din ansökan? Eller är du i behov att rekrytera eller hyra in personal? Läs mer om hur du hittar rätt person för ditt ärende.

För dig som söker en tjänst hos oss och har frågor om tjänsten, hur man skickar in en ansökan eller har andra frågor relaterade till din ansökan vill vi att du i första hand kontaktar ansvarig rekryteringskonsult. Du hittar kontaktuppgifter i annonsen eller längre ner på sidan. Du kan även ringa till vår växel eller maila på info@isakssonrekrytering.se så ser vi till att du kommer i kontakt med rätt person hos oss.

Om du är i behov av att rekrytera eller hyra in personal är du välkommen att kontakta vår försäljningsavdelning, så hör vi av oss till dig omgående. Du kan fylla i ett kontaktformulär eller ringa Kim Palmgren på 076-000 11 92 eller Pontus Gustafsson på 073-600 31 98

Kontakta & Besök oss - Isaksson RekryteringIsaksson Rekrytering & Bemanning | Välkommen till oss
Ira Isaksson
Grundare & Verksamhetsansvarig
070-485 75 59ira@isakssonrekrytering.se
Kim Palmgren
Försäljning & Marknadsföring
076-000 11 92kim@isakssonrekrytering.se
Josefin Chapovalova
Rekryteringskonsult
076-000 11 97josefin@isakssonrekrytering.se
Jonas Bessing
Rekryteringskonsult
073-626 47 50jonas@isakssonrekrytering.se
Bix Eriksson
Rekryteringsassistent
076-316 24 79bix@isakssonrekrytering.se
Josephine Harold
Rekryteringsassistent
076-629 99 91josephine@isakssonrekrytering.se
Emilia Olsson
Regionansvarig Konsultchef
070-935 00 40emila@isakssonrekrytering.se
Martina Randrup
Konsultassistent
076-016 95 00martina@isakssonrekrytering.se
Sophie Åhlander
Rekryteringskonsult
072-300 08 92sophie@isakssonrekrytering.se
Peter Zethraeus
Rekryteringskonsult
073-310 36 08peter.z@isakssonrekrytering.se
Therese Hammarberg
Konsultchef
076-309 20 00therese@isakssonrekrytering.se
Frida Lundqvist
Rekryteringsassistent
073-526 3329frida@isakssonrekrytering.se
Annika Loberg
Senior Rekryteringskonsult
073 531 75 82annika@isakssonrekrytering.se
Michelle Sjöstrand
Rekryteringsassistent
073 501 05 97michelle@isakssonrekrytering.se
Erica Stråhle
Konsultchefsassistent
076 016 95 00erica@isakssonrekrytering.se
Johanna Bergkvist
Rekryteringskoordinator
072-164 55 62johanna@isakssonrekrytering.se