Välkommen till oss!

Bli en del av ett av Sveriges största kompetensnätverk inom bygg, fastighet, teknik och energi. Vi erbjuder rikstäckande rekryterings- och bemanningstjänster med stort engagemang och personlig service.

Kontakt

Bli en del av ett av Sveriges största kompetensnätverk inom bygg, fastighet, teknik och energi. Vi erbjuder rikstäckande rekryterings- och bemanningstjänster med stort engagemang och personlig service

Kontakt

Stockholm
Odengatan 106, 1tr.
SE-113 22 Stockholm
08-26 77 00sthlm@isakssonrekrytering.se
Malmö
Davidshall. Kärleksgatan 1
SE-211 45 Malmö
040-685 45 00malmo@isakssonrekrytering.se
Göteborg
Kungsportsavenyen 21
SE-411 36 Göteborg
031-19 33 40gbg@isakssonrekrytering.se

Vi som jobbar här

Pernilla Agardh
Rekryteringskonsult
0705-39 93 92pernilla@isakssonrekrytering.se
Jonas Bessing
Rekryteringskonsult
0736-26 47 50jonas@isakssonrekrytering.se
Josefin Chapovalova
Rekryteringskonsult
0760-00 11 97josefin@isakssonrekrytering.se
Tara Crump
Rekryteringskonsult
0765-55 96 81tara@isakssonrekrytering.se
Bix Eriksson
Rekryteringsassistent
0763-16 24 79bix@isakssonrekrytering.se
Sofia Gaard
regionansvarig konsultchef
0763- 09 20 00sofia@isakssonrekrytering.se
Josephine Harold
rekryteringsassistent
076-629 99 91josephine@isakssonrekrytering.se
Ira Isaksson
Grundare & verksamhetsansvarig
0704-85 75 59ira@isakssonrekrytering.se
Emila Olsson
Regionansvarig Konsultchef
0709-35 00 40emila@isakssonrekrytering.se
Josefin Pauli
Rekryteringskonsult
0703-06 21 88josefin.p@isakssonrekrytering.se
Kim Palmgren
Försäljning & affärsutveckling
0760-00 11 92kim@isakssonrekrytering.se
Martina Randrup
Konsultchefsassistent
0760-16 95 00martina@isakssonrekrytering.se
Rikard Sunnerskog
Rekryteringskonsult
073-526 33 29rikard@isakssonrekrytering.se
Sophie Åhlander
Rekryteringskonsult
0723-00 08 92sophie@isakssonrekrytering.se
Peter Zethraeus
Rekryteringskonsult
0733-10 36 08peter.z@isakssonrekrytering.se